Oferta

Wierzymy, że nie ma dwóch firm podobnych do siebie, mających podobne potrzeby. Ścisła współpraca z Klientem pomaga zrozumieć biznes, który prowadzi. Pozwala nam to zidentyfikować potencjalne problemy i możliwości, które pomogą doradzić i pomóc w jej prowadzeniu, poprzez maksymalizację zysku, optymalizację podatkową i dobre doradztwo – podatkowe i ekonomiczne. To tylko parę powodów, dla których wierzymy że warto nas wybrać.


Doradztwo podatkowe

Z ciężarem fiskalnym, w różnym stopniu, zmagają się zarówno przedsiębiorcy z Warszawy, jak i pozostałych miast. Niezależnie od miejsca prowadzenia działalności oraz wielkości rozwijanej firmy – zobowiązania względem Skarbu Państwa zawsze pozostają dla biznesu sporym wyzwaniem. Doradztwo podatkowe, które proponujemy, stanowi odpowiednie, skuteczne antidotum na zobowiązania będące hamulcem rozwoju. Przygotowując dla Ciebie optymalizację zatroszczymy się o minimalizację cyklicznych kosztów oraz stworzenie korzystnych perspektyw na rozwój.


Pełna księgowość dla firm

Stawiamy na kompleksowe rozwiązania, które w całości dostosowywane są do profilu Twojej działalności, oczekiwań względem naszych ekspertów, jak również przyszłości prowadzonego przedsiębiorstwa. Pełna księgowość, którą jesteśmy w stanie poprowadzić, to usługa pozwalająca zatroszczyć się o prowadzenie księgowości dla firm na najwyższym poziomie. Oznacza to zarówno rzetelność, terminowość, wnikliwość i dokładność, jak również kreatywność oraz umiejętność rozwiązywania skomplikowanych problemów rachunkowych.


Relacje oparte na zaufaniu

Od samego początku współpracy z Klientami budujemy ciepłą i serdeczną atmosferę. Słuchamy i mówimy prostym i jasnym językiem. Jesteśmy zawsze po stronie Klienta i jego potrzeb. Pełna księgowość, którą dla Ciebie prowadzimy, to nie tylko fachowa obsługa, ale przede wszystkim obecność ekspertów, którzy pozostają do dyspozycji Klientów – pragną dzielić się umiejętnościami, wiedzą i doświadczeniem.


Doskonała opieka Klienta

Myślimy i aktywnie uczestniczymy w procesie budowania Twojej firmy, dbając o finanse, poprzez analizę każdego miesiąca, kwartału pod względem sprzedaży lub kosztów. Jednym z kluczy do sukcesu jest dobra obsługa księgowa. Zawsze będziesz podejmować dobre decyzje działając prewencyjnie razem z nami. Prowadzona przez nas księgowość to prewencja, ochrona, planowanie, jak i rozwijanie biznesu.

Każdy Klient, jakkolwiek duży albo mały, może liczyć na indywidualną opiekę z naszej strony. Będziesz mieć przypisanego partnera, który będzie wspomagany przez zespół naszych pracowników.


Naprawiamy

Współpracujemy z firmami, które są ofiarami złej pracy wybranych księgowych lub biur rachunkowych. Naprawiamy szkody. Reprezentujemy Cię w urzędach skarbowych i ZUS. Wprowadzamy porządek w twoich finansach.


Terminowe zakończenie i dostarczenie pracy

Zawsze kończymy pracę na czas, aby uniknąć płacenia kar i odsetek.


Specjalizacja

Mamy specjalistów dostępnych w całej gamie z zakresu księgowości i podatków. Naszymi partnerami są kancelarie prawne z Warszawy, specjalizujące się w prawie gospodarczym, jak również biegli rewidenci i doradcy podatkowi.


Prewencyjne porady

Z dużą uwagą śledzimy zmiany w przepisach prawnych i podatkowych. Jeśli w związku z tym możemy coś zmienić lub poprawić, co będzie miało lepszy wpływ na finanse Twojej firmy – nie czekamy aż będziemy zapytani – działamy i wspólnie z Tobą podejmujemy właściwe kroki.


Doradztwo finansowe

Jeśli, Drogi Kliencie, jesteś zainteresowany uzyskaniem kredytu na bardzo dobrych warunkach, to w tej kwestii doradzamy i pomagamy w uzyskaniu najlepszego finansowania dla Twojej firmy. Wspieramy także Klientów z Warszawy, którzy poszukują odpowiedniego kredytu pozwalającego im na realizację indywidualnych marzeń – np. zakupu mieszkania, bądź samochodu.

Negocjujemy najlepsze warunki kredytowe z wiodącymi bankami na rynku. Specjalne oferty dla wolnych zawodów (lekarz, adwokat, radca prawny, księgowy). Doradztwo jest bezpłatne, przedstawiamy ofertę. Ostateczna decyzja zawsze należy do Ciebie.


Dostosowanie usług

Dbałość o Klienta przede wszystkim. Zdajemy sobie sprawę, że każda firma jest wyjątkowa, że każdy Klient ma indywidualne wymagania. Będziemy pracować z Wami aby zrozumieć Wasz biznes i pomóc w osiągnięciu celu.

Oferujemy szeroki wybór rozwiązań opłat i planów płatności, zgodnie z tym, co jest najbardziej odpowiednie dla Twojej firmy.

Skontaktuj się z nami. Opowiedz nam o Swojej firmie lub umów się na niezobowiązujące spotkanie przy kawie.